HAKKIMIZDA

Geosu Mühendislik LTD. ŞTİ.

Firmamız 2018 yılında alanında deneyimli, çeşitli projelerde görev almış ve hem eğitim hem iş hayatında başarılı iki genç jeoloji mühendisi tarafından limited şirket olarak sivas merkezde kurulmuştur.

Faaliyetine, kuruluşunun akabinde başlayan firmamız, mevcut deneyimleri doğrultusunda bir adet darbeli su sondaj makinesi ve iki adet zemin etüt makinesi ile ivedi bir biçimde başlamıştır.

Çalıştığımız sektörde tanıştığımız sektörün öncü firmalarıyla projelerini aktif hale getiren bu genç firma kuruluşu akabinde Çorum-Amasya Hızlı Tren hattı proje sondajlarında 2 etüt makinesi ile sondaj çalışmalarını başlatmıştır. Ayrıca mevcut su sondaj makinemiz bölgede faal olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Çeşitli alanlarda deneyim sahibi kurucu ortaklar, şirketin genç ve dinamik potansiyelini daha ileri en hızlı bir biçimde götürebilmek için zemin iyileştirme alanında dokuz senelik bir mazisi olan alter zemin ltd. Şti. İle Sivas içinde ve tüm Türkiye genelinde yapılabilecek jetgrout, mini ve fore kazık çalışmalarını yapabilecek anlaşmayı yapmıştır. Özellikle jetgrout alanında yoğun çalışan alter zemin ile firmamız iş bazında ortaklık mukavelesi imzalamıştır.

Bu ortaklık akabinde firmamız, mevcut potansiyeline on iki deneyimli personel, iki formen, iki mühendis ve altı tam takım makine ile jetgrout işlerini layıkıyla yapabilecek potansiyeli yakalamıştır.

Günden güne değişen dünya ve ülkemizde, GEOSU MÜHENDİSLİK SONDAJ İNŞAAT LTD.ŞTİ. olarak hedefimiz,  jeoloji,jeoteknik, sondaj ve inşaat alanında öncü firmalar arasında yer alıp bu alanda zirveyi kovalamaktır.

Saygılarımızla…